En Güzel Sözler SozlerGuzel.net te
May
1

İlahi Sözleri

Sevgili Kullanıcılarımız bu sayfamızda sizlere ilahi sözler

den bahsedeceğiz umarız beğenirsiniz..

ilahiler

SEVDİM SENİ Sevdim seni mabuduma, canan diye sevdim. Bir ben değil alem sana, hayran diye sevdim Evlad-u iyalden geçerek, ben Ravza’na geldim Didarına müstak olacak, yezdan diye sevdim Mahşerde nebiler bile, senden medet ister Gül yüzlü melekler sana, kurban diye sevdim. Kurbanın olam şah-ı rusul, kovma kapından Ahlakını methetmede, Kur’an diye sevdim.

AŞIĞIZ MUHAMMED’E AşIkız Muhammed’e, inandık O sermede Sanı büyük Ahmed’e, kavuştur Mevlam bizi Sultanlar sultanına, ol sefaat kanına Dertliler dermanına, kavuştur Mevlam bizi Dünyada Ravza’sina, ukbada rızasına Cennette sefasına, kavuştur bizi Cennete girenlere, kevserden içenlere Rahmete erenlere, kavuştur Mevlam bizi.

GANİ MEVLAM Gani Mevlam nasib etse – canım Varsam ağlayu ağlayu – illallahü canım Medinede Muhammede – canım Görsem ağlayu ağlayu – illallahü canım Mekkede de Beytullah’ı – canım Dönsem ağlayu ağlayu – illallahü canım Arafat’ta da vakfeye – canım Dursam ağlayu ağlayu – illallahü canım.
ÇAĞIR BİZİ Senin bir adınla daha, yalvarıyorum Allah’a Senin için Beytullah’a Ya Muhammed! Çağır bizi, Çağır hepimizi hü Günahım çok, sevabım yok, kalbime saplandı bir ok Beni san getiren yok Ya Muhammed! Çağır bizi, çağır hepimizi hü Yanıyorum, yanıyorum, ben seni hep arıyorum Sen peygamber ben bir kulum, Ya Muhammed! Çağır bizi, Çağır hepimizi hü.

YA RASULALLAH ! Aşkın ile aşIklar, yansın Ya Rasulalah! İçip aşkın şarabın, kansın Ya Rasulallah! Sol seni seven kişi, verir yoluna başı İki cihan güneşi, sensin Ya Rasulallah! AşIk oldum dildare, bülbülüm sol gülzare Sen i sevmeyen nare, yansın Ya Rasullalah! Sol seni sevenlere, kıl sefaat onlara Mü’min olan canlara, cansın Ya Rasulalah!

Bir önceki Güzel Sözümüz Üzüntü Sözleri başlıklı Güzel Sözümüzde Üzüntü Sözler ve Üzüntülü Sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

Posted in İlahi Sözleri | No Comments »

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.